25 lat na polskim rynku

[ o firmie ]

profesjonalnie

kompleksowo

na czas

Początki naszej firmy sięgają roku 1991, kiedy to powstała nasza rodzinna firma. Naszą główną misją była pomoc w organizacji różnego rodzaju imprez, eventów czy bankietów, jak również wynajem namiotów bankietowych, sferycznych i wielu innych.

Zawsze dbaliśmy o to, aby zapewnić naszym klientom najlepiej dostosowane do ich potrzeb, ale jednocześnie solidne rozwiązania. Dlatego też sprowadzamy wyłącznie niezawodne konstrukcje znanych i cenionych producentów zza granicy. Obejmują one nie tylko hale namiotowe, ale także sprzęt nagłaśniający czy elementy oświetlenia scenicznego. Dodatkowo kształciliśmy się i polepszaliśmy standard naszych usług z zakresu obsługi technicznej imprez.

Przez lata zaufały nam tysiące klientów, w tym również wpływowe instytucje i firmy, takie jak chociażby Kancelaria Prezydenta RP, Citroen Polska, Helly Hansen, Telewizja Polsat, Urząd Miasta Torunia i wiele innych.

Tak bogate doświadczenie, w połączeniu ze sprawdzonym sprzętem sprawia, że jesteśmy w stanie zorganizować niemal każdą imprezę, wystarczy się do nas zgłosić!

Mapa Polski